Ogłoszenia duszpasterskie 6.11.2022

1. Dziś trzydziesta druga niedziela zwykła w roku kościelnym. Błagamy Boga, aby oddalił od nas łaskawie wszelkie przeciwności, abyśmy wolni od niebezpieczeństw duszy i ciała, mogli swobodnie Mu służyć.
2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie CARITAS na plebanii.
3. W środę, 9 listopada, przypada święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Bazylika na Lateranie jest kościołem katedralnym biskupa Rzymu, czyli papieża. Nad wejściem widnieje napis w języku łacińskim: „Matka i Głowa wszystkich kościołów Miasta i Świata”. Do XIV wieku stanowiła ona centrum życia Kościoła. O godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i prowadzone czuwanie modlitewne oraz okazja do spowiedzi św. od godziny 20.00.
4. W piątek, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Msza Święta w naszej świątyni w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszej ojczyzny. Modlitewną pamięcią będziemy ogarniać wszystkich, którzy zginęli w walce o jej wolność. Niech zewnętrznym znakiem naszego świętowania będzie wywieszona flaga narodowa.
5. Codziennie o godzinie 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Natomiast w Niedzielę zapraszamy do modlitwy różańcowej na cmentarzu o godzinie 15.00.
6. W sobotę na godzinę 9.00 zapraszam wszystkich chętnych do pomocy przy sprzątaniu naszej świątyni.
7. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.
8. W tym tygodniu z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy: + Mariannę Śnieć i + Jarosława Brudnickiego
Wasi duszpasterze
Udostępnij: TwitterFacebook