Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2022

1. Radujemy się dzisiaj Narodzeniem Jezusa Chrystusa. Niechaj to świętowanie będzie w bliskości Zbawiciela, który przychodzi na świat by uczyć nas życia wiarą, nadzieją i miłością. Obdarowani Jego miłością, dzielmy się dobrem, pokojem i przebaczeniem każdego dnia. Takich owoców tych świąt życzymy wam wszystkim, droga rodzino parafialna jako wasi duszpasterze.

2. Jutro święto Św. Szczepana męczennika – drugi dzień świąt. Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca jutrzejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny US.

3. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia czasu adwentu, rorat i tym wszystkim, którzy włożyli wiele trudu aby nasza świątynia na ten czas Bożego Narodzenia była czysta i udekorowana. Bóg zapłać.

4. We wtorek z okazji święta Św. Rodziny z Nazaretu w Chrapowie odbędzie się uroczystość odpustowa. Wszyscy jesteśmy zaproszeni. Msza św. o godzinie 18.00 a po Mszy św. spotkanie na świetlicy.

5. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne.

6. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską. W czwartek odwiedzimy mieszkańców Niesporowic od godziny 14.00 a w piątek mieszkańców Sarnika od godziny 11.00.

7. Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godzinie 18.00 na Mszę św. i dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok.

8. W przyszłą Niedzielę 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

9. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

10. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Krystynę Zawisza