Ogłoszenia duszpasterskie 1.10.2023

1.W dzisiejszą Niedzielę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.30, a w środę po Mszy św. Dzieci zapraszamy we wtorek i czwartek o godzinie 17.00. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zachęcamy, aby modlić się na różańcu w domu. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 10.00 poświęcenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

2. W ubiegłą niedzielę odbyła się w naszej parafii zbiórka ofiar do puszek na wsparcie codziennego funkcjonowania pacjentów w hospicjum. Uzbierano 1469 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

3.W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas na adorację i czuwanie modlitewne do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.. Również w środę w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu. Po Nabożeństwie różańcowym Błogosławieństwo Relikwiami.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca: – w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania o godz. 17.30

– w piątek o godzinie 10.00 Różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 17.30. Proszę o zapisanie się na godziny adoracji na kartce na stoliku. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Odwiedziny chorych od godziny 9.00.

– W sobotę serdecznie zapraszam mężczyzn na męski różaniec o godzinie 7.00 przed grotą Matki Bożej. Po zakończonym różańcu o 7.30 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi na którą wszyscy jesteśmy zaproszeni, następnie pół godziny Adoracji.

5. Ksiądz proboszcz z Parafii Boguszyny wraz z parafianami zaprasza nas do udziału w uroczystościach zainstalowania relikwii oraz odpustowych. Dokładny plan w gablotce przy wejściu do kościoła.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

7. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Stanisława Baziaka.

 

Wasi duszpasterze

Udostępnij: TwitterFacebook