Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2024

1. Dzisiejsza Niedziela z inicjatywy Papieża Franciszka jest „Niedzielą Słowa Bożego”. Niech nastąpi w nas refleksja na temat naszego życia Słowem Bożym i czytania Pisma Św. Dzisiaj również Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych babciach i dziadkach.

2. W naszej wspólnocie parafialnej kończy się wizyta duszpasterska. Jeśli ktoś z różnych względów nie mogł przyjąć kapłana a chciałby to prosimy o zapisanie się w zakrystii. Rodziny te zostaną odwiedzone jutro od godziny 17.00

3. W tym tygodniu jeszcze Msze św. są sprawowane o godzinie 8.00 rano. Tylko w środę i w sobotę Msza św. jest o godzinie 18.00.

4. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. Przypominamy i zapraszamy jeszcze na organizowaną przez naszą parafię pielgrzymkę w czerwcu do Włoch. Informacje na plakacie przy wejsciu do kościoła.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

Pokój i Dobro