Ogłoszenia duszpasterskie 28.01.2024

1. W naszej rodzinie parafialnej zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Bardzo dziękujemy wszystkim za spotkania w domach, za wspólną modlitwę, rozmowy, ofiary oraz okazaną nam życzliwość. Informujemy iż w naszej parafii kolędę przyjęło około 75 % rodzin. Od jutra Msze święte codziennie o godzinie 18.00.

2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie opłatkowe CARITAS na plebanii.

3. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Okazja do spowiedzi św. od godziny 20.00.

4. W czwartek zapraszamy na Mszę św. aby modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, natomiast po Mszy św. bardzo serdecznie zapraszam chętnych do posprzątania choinek, szopki oraz naszej świątyni.

5. W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z błogosławieństwem świec w Pełczycach o godzinie 10.00 i 18.00. W Niesporowicach o 15.00, w Sarniku o 16.00 natomiast w Jagowie o 17.00 i w Chrapowie o 18.00. Pamiętajmy o osobach konsekrowanych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi. Dla naszej wspólnoty jest to również II rocznica śmierci Ks. kan. Henryka Raźniewskiego za którego będziemy się modlić na Mszy św. o godzinie 18.00. Z racji I piątku miesiąca po Mszy św. o godzinie 10.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.

6. W sobotę serdecznie zapraszam mężczyzn na męski różaniec o godzinie 7.00 przed grotą Matki Bożej, natomiast wszystkie Panie do kościoła. Po zakończonym różańcu o 7.30 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi na którą, wszyscy jesteśmy zaproszeni, następnie pół godziny Adoracji przed Panem Jezusem

7. Przypominamy i zapraszamy jeszcze na organizowaną przez naszą parafię pielgrzymkę w czerwcu do Włoch. Informacje na plakacie przy wejściu do kościoła.

8. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

9. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Teresę Franczak-Plackowską

Wasi duszpasterze

Pokój i Dobro

Udostępnij: TwitterFacebook