Ogłoszenia duszpasterskie 4.02.2024

1. Dziś na Eucharystii gromadzi nas Chrystus w piątą niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Pamiętajmy, że nikt z nas ani cała nasza wspólnota parafialna nie jest w stanie pogłębić swojej więzi z Panem Bogiem bez Eucharystii. Dopiero karmiąc się prawdziwą Miłością, każdy chrześcijanin uczy się ofiarnego życia.

2. W poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo do św. Franciszka w naszych intencjach i tych zapisanych w księdze przy relikwiach.

3. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Okazja do spowiedzi św. od godziny 20.00.

4. W przyszlą Niedzielę na Mszy św o godzinie 10.00 dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. zostaną poświęcone medaliki. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

5. W nastepną Niedzielę, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Święto Matki Bożej z Lourdes łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorego. Mamy więc szczególną okazję do pogłębienia postawy wrażliwości, refleksji i czynnego działania wobec cierpiących i chorych. Zapraszamy osoby chore i starsze na Msze św. o godzinie 18.00 na której udzielimy namszczenia chorych. Bardzo prosimy aby pomóc tym osobom w dotarciu do Kościoła.

6. Przypominamy i zapraszamy jeszcze na organizowaną przez naszą parafię pielgrzymkę w czerwcu do Włoch. Informacje na plakacie przy wejściu do kościoła.

7. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

8. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Lucynę Tryścień

Wasi duszpasterze

Pokój i Dobro

Udostępnij: TwitterFacebook