Ogłoszenia duszpasterskie 14.04.2024

1. W dzisiejszą Niedzielę rozpoczynamy XVI Tydzień Biblijny i VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Tegoroczne hasło: „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w KościeleZachęcamy aby był to czas zaczytania się w Słowo Boże.

2. Kończymy Tydzień Miłosierdzia „Dniem dobra”. Przy wyjściu z kościoła członkowie parafialnego Caritas wraz z wolontariatem młodzieży mają przygotowane dla nas upominki wraz z listem od Pana Boga. Jest to wyraz wdzięczności za wszelkie dobro na jakie CARITAS ze strony całej rodziny parafialnej zawsze może liczyć.

3. Przypominamy iż dzisiaj odbędzie się w Szczecinie XX Marsz dla Życia, który pod hasłem „Życie nie zna granic!” o godz. 15.00 wyruszy z Jasnych Błoni do Bazyliki Archikatedralnej. Będzie on osobistym świadectwem w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Po Marszu dla Życia w Bazylice Archikatedralnej będzie Msza Święta z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

4. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 spowiedź święta.

5. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

6. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Jolantę Staniszewską

Pokój i Dobro