Ogłoszenia duszpasterskie 5.05.2024

1. Dziś w VI Niedzielę Wielkanocną, gromadzimy się wokół ołtarza, żeby misterium paschalne przemieniało nasze życie. Pełny udział w Eucharystii i wsłuchiwanie się w Słowo Boże otwiera nas na Pana Boga.

2. Trwa miesiąc maj, w którym w sposób szczególny oddajemy cześć Matce Zbawiciela. W naszej świątyni nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

3. W poniedziałek próba dzieci do I komunii św. o godzinie 16.00 w kościele. Natomiast przed Mszą św. nabożeństwo do św. Franciszka patrona naszego miasta i gminy w naszych intencjiach oraz tych zapisanych w księdze przy relikwiach.

4. W środę Uroczystość Św. Biskupa Stanisława Głównego Patrona Polski. O godzinie 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast po Mszy św. adoracja i czuwanie modlitewne. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. O dary Duch Świego dla naszej rodziny parafialnej modlić się będziemy w trakcie nabożeństwa majowego.

6. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.00.

7. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na sprzątanie naszej świątyni w sobotę o godzinie 8.00.

8. Następna Niedziala będzie Uroczystością Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

9. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.