Ogłoszenia duszpasterskie 8.01.2023

1. Chrzest Chrystusa także jest objawieniem – epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2. W naszej wspólnocie parafialnej trwa wizyta duszpasterska. W tygodniu rozpoczynamy o godzinie 15.00. z małymi wyjątkami o których będziemy informować. Plan kolędy znajduje się na tablicy przy stoliku oraz na stronie parafialnej.

3. W związku z trwającą kolędą od jutra w tygodniu Msze św. będą sprawowane o godzinie 8.00 rano. Tylko w środę i w sobotę Msza św. będzie o godzinie 18.00.

4. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. W styczniu nie będzie spowiedzi św. w czasie adoracji.

5. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.