Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2023

1. Dziś trzydziesta druga niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. W drugą niedzielę listopada obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą wspieramy dzisiaj chrześcijan na całym świecie, którzy nie mogą swobodnie wyznawać swojej wiary.

2. Codziennie o godzinie 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Natomiast w Niedzielę zapraszamy do modlitwy różańcowej na cmentarzu o godzinie 15.00.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas na adorację i czuwanie modlitewne do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

4. W sobotę zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w naszej rodzinie parafialnej. Kapłani naszej Archidiecezji wraz z przyjaciółmi zapraszają do szczególnej modlitwy w intencji zmarłych artystów ( wykonawców, kompozytorów oraz autorów tekstów). Wykonując ich utwory pragniemy nie tylko przypomnieć ich sylwetki i wielkie szlagiery ale przede wszystkim zaprosić do wspólnej modlitwy w ich intencji. W tegorocznym koncercie usłyszymy utwory m.in. Z. Wodeckiego, K. Krawczyka, E. Demarczyk, R. Lipki, A. Jantar. Zaduszki Literackie w sobotę o godzinie 19.00 w naszym Kościele.

5. Nasza parafia organizuje Pielgrzymkę do Włoch. Odwiedzimy Rzym, Castel Gandolfo, Asyż gdzie są pochowani nasi święci, św. Franciszek i bł. Carlo, odwiedzimy św. Rite zwiedzimy uroczą Toskanię i odpoczniemy nad morzem. Termin: 1-8 czerwca 2024 r. Program szczegółowy na stoliku pod chórem. Zapisy u ks. proboszcza.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

Wasi duszpasterze

Udostępnij: TwitterFacebook