Ogłoszenia duszpasterskie 26.11.2023

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego. Obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W naszej rodzinie parafialnej gościmy dzisiaj Ks. Jerzego Liubianiec dyr. Caritas diecezji Karaganda w Kazachstanie. Po Mszach św. będzie możliwość wsparcia Kościoła na wschodzie na ręce ks. Jerzego.

2. Do czwartku o godzinie 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Natomiast dzisiaj zapraszamy do modlitwy różańcowej na cmentarzu o godzinie 15.00.

3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie zespołu CARITAS na plebanii.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas na adorację i czuwanie modlitewne do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w piątek o godzinie 10.00 Różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Mszy św. Proszę o zapisanie się na godziny adoracji na kartce na stoliku. Przed Mszą św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.00.

– W sobotę serdecznie zapraszam mężczyzn na męski różaniec o godzinie 7.00 przed grotą Matki Bożej. Po zakończonym różańcu o 7.30 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi na którą wszyscy jesteśmy zaproszeni, następnie pół godziny Adoracji przed Panem Jezusem

6. W najbliższą niedzielę przypada pierwsza niedziela Adwentu. Rozpoczniemy czas radosnego oczekiwania i przygotowania na spotkanie z Panem. Za tydzień będzie można nabyć świece świąteczne. Na Mszy św. o godzinie 10.00 poświęcenie książeczek dzieciom pierwszokomunijnym.

7. Nasza parafia organizuje Pielgrzymkę do Włoch. Odwiedzimy Rzym, Castel Gandolfo, Asyż gdzie są pochowani nasi święci, św. Franciszek i bł. Carlo, odwiedzimy św. Rite zwiedzimy uroczą Toskanię i odpoczniemy nad morzem. Termin: 1-8 czerwca 2024 r. Program szczegółowy na stoliku pod chórem. Zapisy u ks. proboszcza.

8. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

9. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Edytę Roszak

Wasi duszpasterze

Udostępnij: TwitterFacebook