Ogłoszenia duszpasterskie 10.12.2023

1. Dziś druga niedziela Adwentu.Trwamy w radosnym czasie oczekiwania na spotkanie z Panem. Tę niedzielę Adwentu przeżywamy jako Dzień Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

2. Zapraszamy do licznego udziału w Roratach, celebrowanych w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W ten sposób, w blasku światła lampionów roratnych i świec, rozbudźmy w naszych sercach oczekiwanie na przyjście Chrystusa. Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących: dzieci z ubogich rodzin, osób starszych, samotnych, choćby przez zakup świec Caritasu, które już są do nabycia. Również możemy wziąć udział w corocznej akcji Paczuszka dla maluszka. Obok św. Franciszka znajduje się choinka z bombkami i na każdej z nich są szczegółowe informacje. W tym roku są również bombki z imionami dzieci z naszej parafii.

3. Poświęcone opłatki można nabywać w zakrystii.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas na adorację i czuwanie modlitewne do godziny 21.00. Od godziny 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. W następną Niedzielę w naszej rodzinie parafialnej rozpoczniemy rekolekcje Adwentowe. Przez to skupienie modlitewne będzie nas prowadził Ojciec Łukasz Anioł SDS, którego znamy już z rekolekcji wielkopostnych w 2022r.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

7. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Zofię Budną

Wasi duszpasterze

Udostępnij: TwitterFacebook