Ogłoszenia duszpasterskie 17.12.2023

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu – jest nazywana niedzielą Gaudete – „radujcie się”. Rozpoczynamy rekolekcje, które potrwają do wtorku. A przygotuje nas do Narodzenia Jezusa. Ks. Łukasz Anioł SDS. Nauki Rekolekcyjne w Pełczycach poniedziałek i wtorek o godzinie 10.00 i 18.00, w Poniedziałek Sarnik o godzinie 16.00 i Niesporowice o godzinie 17.00. We wtorek Jagów o godzinie 16.00 a Chrapowo o godzinie 17.00. W czasie rekolekcji spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.

2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Monstrancji do kaplicy adoracji od godziny 16.00. W adoracji będziemy się łączyć ze wspólnotami w całej Polsce, które dzisiaj zapraszają do modlitwy w intencji Ojczyzny, ochrony życia i Polskich rodzin.

3. Zapraszamy do licznego udziału w Roratach, celebrowanych w naszej parafii w tym tygodniu od środy do piątku o godzinie 18.00. Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących przez zakup świec Caritasu oraz sianka. Również możemy wziąć udział w corocznej akcji Paczuszka dla maluszka. Gotowe paczki prosimy aby przynieść do środy.

4. Poświęcone opłatki można nabywać w zakrystii.

5. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. czas na adorację i czuwanie modlitewne do godziny 21.00. Od godz 20.00 okazja do spowiedzi św.

5. Zapraszamy do przygotowania naszej świątyni do świąt. Sprzątanie w środę o godzinie 8.00, natomiast przygotowanie szopki w sobotę o godzinie 9.00.

6. Spowiedź św. w tygodniu codziennie pół godziny przed Mszą św., w środę od 20.00 do 21.00 i w sobotę od 7.30 do 9.00.

7. Informujemy iż pasterki w naszej parafii będą odprawiane w następującym porządku: Niesporowice i Jagów o 20.30, Bolewice o 21.00, Sarnik i Chrapowo o 21.30, Pełczyce o 23.00

8. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

9. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Ryszarda Rożka i Zdzisława Kalinowskiego