Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024

1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół stawia przed nami Chrystusa przebywającego przez czterdzieści dni na pustyni i kuszonego przez szatana. Rozpoczęty okres postu jest dla nas czasem duchowego wysiłku i zmagania. Niech u progu Wielkiego Postu towarzyszy nam duch pokuty i pragnienie przemiany serc, o co w tych dniach modlimy się z całym Kościołem.

2. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na prowadzoną adorację i czuwanie modlitewne. Okazja do spowiedzi św. od godziny 20.00.

3. W piątki Wielkiego Postu zapraszam na drogę Krzyżowa dzieci oraz dorosłych o godzinie 17.30 natomiast młodzież o godzinie 20.00. Gorzkie żale w niedzielę o godzinie 17.30. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu.

4. Zachęcamy do wsparcia Ofiarami Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Troska o kształtowanie przyszłych kapłanów dla każdego z nas jest ważna. Koperty na ten cel są wyłożone na klęcznikach przy relikwiach.

5. W Środę Popielcową na pomoc Ukrainie zebraliśmy 1378 zł. Bóg zapłać za ofiary.

6. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

7. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Mariana Świnka i Jerzego Mączka

Wasi duszpasterze

Pokój i Dobro

Udostępnij: TwitterFacebook