Ogłoszenia duszpasterskie 25.02.2024

1. W II Niedzielę Wielkiego Postu obchodzimy Niedzielę „Ad Gentes”. W tym roku pod hasłem ”W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Niedziela ta ma na celu podkreślenie wspólnotowego charakteru misyjnego zaangażowania. Pamiętajmy w modlitwie o misjonarzach.

2. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Okazja do spowiedzi św. od godziny 20.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w piątek o godzinie 10.00 Różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do Drogi Krzyżowej. Proszę o zapisanie się na godziny adoracji na kartce na stoliku. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Odwiedziny chorych wyjątkowo w następny piątek.

– W sobotę serdecznie zapraszam mężczyzn na męski różaniec o godzinie 7.00 przed grotą Matki Bożej, natomiast Panie zapraszamy do Kościoła. Po zakończonym różańcu o 7.30 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi na którą wszyscy jesteśmy zaproszeni, następnie pół godziny Adoracji przed Panem Jezusem

4. W piątki Wielkiego Postu zapraszam na drogę Krzyżowa dzieci oraz dorosłych o godzinie 17.30 natomiast młodzież o godzinie 20.00. Gorzkie żale w niedzielę o godzinie 17.30. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu.

5. Zachęcamy do wsparcia Ofiarami Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Troska o kształtowanie przyszłych kapłanów dla każdego z nas jest ważna. Koperty na ten cel są wyłożone na klęcznikach przy relikwiach.

6. Nasza parafia organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej w dniu 23 marca. Koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii i u Pana Marcina Sitarza.

7. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

8. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Janusza Mazur, Bronisława Gawin i Mariannę Dekar.

Wasi duszpasterze

Pokój i Dobro

Udostępnij: TwitterFacebook