Ogłoszenia duszpasterskie 3.03.2024

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Troszczmy się aby każdy dzień tego czasu był dla nas zbliżaniem się do Bożej Miłości wypływającej z Krzyża Chrystusowego.

2. W Poniedziałek Msza św. za wstawiennictwem patrona miasta i gminy Pełczyce, św. Franciszka z Asyżu, natomiast po Mszy św. modlitwa przy relikwiach w naszych intencjach i tych zapisanych w księdze.

3. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. zapraszamy na adorację i czuwanie modlitewne. Okazja do spowiedzi św. od godziny 20.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszy św. będziemy się modlić za kapłanów oraz o nowe powołania.

5. W piątki Wielkiego Postu zapraszam na drogę Krzyżowa dzieci oraz dorosłych o godzinie 17.30 natomiast młodzież o godzinie 20.00. Gorzkie żale w niedzielę o godzinie 17.30. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu.

6. Nasza parafia organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej w dniu 23 marca. Wyjazd o godzinie 9.00 autokarem sprzed szkoły. Powrót około godziny 20.00. Koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii i u Pana Marcina Sitarza. Szczegóły w gablotce przed Kościołem.

7. Już dzisiaj zapraszamy do naszego kościoła na koncert muzyki barokowej „Stabat Mater”. Autorem utworu jest Giovanni Battista Pergolesi. Koncert odbędzie się 17 marca w niedzielę o godzinie 16.30. Szczegóły w gablotce.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia są oferowane przez CARITAS świece świąteczne oraz baranki wielkanocne

9. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze.

10. W tym tygodniu w naszej rodzinie parafialnej pożegnaliśmy: + Tadeusza Adamczyka

Wasi duszpasterze

Pokój i Dobro

Udostępnij: TwitterFacebook